Hakkımızda

auraajansbanner2

Aura Ajans, Dr. Birol Öz tarafından 1994 yılında kuruldu. Medikal ve tıbbi çeviri konusunda uzmanlaşmış sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Aura, uzmanlığını tıp alanında yapmış, sağlık sektöründe deneyim sahibi ekibi ile medikal firmalar için çözümler üretmektedir.   

Hızlı, titiz ve kaliteli iş anlayışı ile sağlık sektörünün önde gelen kuruluşları tarafından tercih edilen Aura, özellikle medikal çeviri alanındaki başarısı ile tanınmaktadır. Konusuna hakim, deneyimli ekibi ile çeviri konusunda profesyonelleşen şirket, üstlendiği projeleri dilbilgisi kurallarına uygun şekilde, istenen formatta ve zamanında teslim etme prensibiyle hareket etmektedir.

Bugüne kadar binlerce tıbbi makalenin çevirisini “sıfır” hata ile tamamlayarak teslim etmeyi başaran Aura’nın, müşteri memnuniyetinin sektör ortalamalarının üstünde olması, şirkete müşterileri ile uzun soluklu iş birlikleri kurmasını sağlamaktadır.

Aura ajans; Çok sayıda ilaç firması, sağlık kuruluşu ve medikal akademisyenin tercih ettiği bir şirket olarak hizmet stratejisini, deneyimli danışmanlık ve uygulama ekibi ile müşterilerine, alanında uçtan uca hizmet vermek olarak belirlemiştir.